ACENTENİN TANIMI

Sigorta Acentesi:
Ticari mümessil, ticari vekil, satış memuru veya müstahdem gibi tabi bir sıfatı olmaksızın bir sözleşmeye dayanarak muayyen bir yer veya bölge içinde daimi bir surette sigorta şirketlerinin nam ve hesabına sigorta sözleşmelerine aracılık etmeyi veya bunları sigorta şirketleri adına yapmayı meslek edinen, sözleşmenin akdinden önce hazırlık çalışmalarını yürüten ve sözleşmenin uygulanması ile tazminatın ödenmesinde yardımcı olan kişidir.

 

NUBAR TAŞI KİMDİR?


Meslek hayatıma 1978 yılında İmtaş ve Şeker Sigorta acentesi yanında çalışarak başladım. Sigortacılığın en zor ve anlatılması güç döneminde mesleğe ilgi duydum. Üniversite yıllarında risk analizleri konusunda  araştırmalar  yaptım.

1991 yılında kendi  acenteliğimi faaliyete geçirdim. İlk olarak Sabancı Grubuna bağlı olarak Doğan Sigorta AŞ  acenteliğini aldım. O yıllarda hem emeklilik hem de elementer branşlarında faaliyet gösterdim. Yaklaşık 20 yıldır  AKSİGORTA  AŞ. de  acenteliğe  devam etmekle beraber MAPFRE Genel Sigorta acenteliğini de alarak hizmet ağımızı genişlettik.

İnsan ilişkilerinin yoğun olduğu bu mesleği severek ve isteyerek sürdürmekteyim.

Sigortacılık dışında müzik benim için çok şey ifade ediyor.
Ud çalmayı ve şarkı söylemeyi çok seviyorum.

Sloganım hep şu oldu; Dürüst ve Şeffaf Sigortacılık.

Müşteri odaklı ve müşterinin ihtiyacına cevap verebilecek kalitede sigortacılık yapmaya özen gösterdim.

Müşterilerime hep şu mesajı verdim; “sigorta gerektiği zaman satın alınamayacak bir üründür lütfen gerekmeden satın alın...”

 

 

Kaza Tespit Tutanağı

Hasar Anında Yapılması Gerekenler

Hasar Dosya Görüntüleme

Anlaşmalı Servislerimiz

Sağlık Sigortası Formları

Anlaşmalı Sağlık Kuruluşu ve Eczane Arama

Kasko Değer Listesi

Dask Prim Hesaplama

Sigorta Yaptırırken Dikkat Edilecek Hususlar

ANASAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ İLETİŞİM

web tasarım